Kids Balance – integracja sensoryczna

O mnie

Od lat zawodowo zajmuję się edukacją, opieką i wychowaniem dzieci. Pracowałam zarówno w publicznych oraz niepublicznych placówkach jako nauczyciel wychowania przedszkolnego, a także nauczania początkowego. Obecnie przygotowuję dzieci do rozpoczęcia edukacji szkolnej. W trakcie swojej pracy zawsze stosuję różnorodne metody tak, aby efektywnie uczyć. Skupiam się na indywidualnych predyspozycjach dzieci i indywidualizuję swoje działania. Zawsze ważny jest dla mnie aspekt wychowawczy, a zachowania dzieci skłaniają mnie do poszukiwań przyczyn ich problemów. Dlatego dotarłam do metod terapeutycznych i znalazłam się w kręgu zainteresowań integracją sensoryczną.

Moja nowa zawodowa pasja zrodziła się w trakcie szkoleń dotyczących wspomagania rozwoju dzieci ze specyficznymi trudnościami w nauce wg metody INPP. Ukończyłam studia podyplomowe dające uprawnienia do diagnozowania i terapii, honorowane przez Polskie Towarzystwo Integracji Sensorycznej. Łączę swoją praktykę dotyczącą nauczania, nabytą wiedzę z terapii pedagogicznej oraz neuropsychologicznej. Widzę efekty swojej pracy stąd wiem, że metodyka integracji sensorycznej świetnie sprawdza się w pracy z wszystkimi dziećmi.

Stworzyłam projekt Kids Balance –zajęć grupowych (patrz oferta), aby w pełni wspomagać potencjał każdego dziecka. Poprzez rozwój motoryczny i integrację zmysłów można niwelować trudności szkolnych, bądź wspomagać przyszłe sukcesy edukacyjne dzieci.

W swojej codziennej pracy z dziećmi kieruje się moim życiowym motto:
„…by żyć musisz chwytać każdy dzień”

Podobnie jak moi wychowankowie, uczę się i zdobywam nowe doświadczenia.

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą!